Dlaczego my ?

Nasza firma budowlana Komin-Perfekt specjalizuje się w uszczelnianiu kominów dymowych, spalinowych oraz wentylacyjnych. Pracę wykonujemy w kamienicach, domach jedno oraz wielorodzinnych, niezależnie od wieku ich powstania. Wykorzystujemy metodę frezowania komina oraz montażu wkładów kominowych. Dzięki wieloletniej współpracy z mistrzami kominiarstwa Komin-Perfekt zdobył szerokie doświadczenie w renowacji kominów.

Potwierdza to również przynależność do Cechu Rzemiosł Różnych Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Sosnowcu.

Do swoich obowiązków podchodzimy z wyjątkową starannością. Nieszczelność komina zawsze jest bardzo groźna i zagraża życiu i zdrowiu. Prawidłowe uszczelnianie komina to również spora oszczędność ! Firmy ubezpieczeniowe odmówią wypłaty odszkodowania, gdy do pożaru sadzy w przewodach kominowych dojdzie z Waszej winy. Ale w tym wszystkim najważniejsze jest Wasze zdrowie i życie. Nikt Wam tego nie zwróci. Szczelny komin to spokój i bezpieczeństwo Waszej rodziny.

Ceny – od 100 zł do 500 zł za metr bieżący
Kontakt z nami

NASZE ZASADY

Remontując Wasz komin skupiamy się na profesjonalnym podejściu do pracy. Zapewniamy bezpieczeństwo, najwyższe standardy i wykonanie usług w oparciu o certyfikowane produkty z najwyższej półki, a zadowolenie Klientów stawia Nam poprzeczkę wysoko.
Mamy świadomość, że zaufanie to podstawa prowadzenia firmy.

Gwarantujemy uczciwą wycenę, doświadczony zespół pracowników oraz pisemną gwarancję po zakończeniu prac z dodatkową gwarancją na certyfikowane materiały.